top of page

אודות

המסלול של חיינו כבוגרות היה די מקביל, אבל רק כשהצטרפנו לקבוצת הכדורשת בשכונה הכרנו .  
זה התחיל מחברות לאותה קבוצה, עבר לחברות עמוקה  ובשנת 2018 , במהלך נסיעה משותפת לתערוכת העיצוב במילאנו, החלטנו להגשים חלום, לצאת לעצמאות ולפתוח משרד משותף לעיצוב פנים ומאז אנחנו מתפתחות ומגשימות כל יעד ואתגר שנקלע בדרכנו .
האני מאמין המקצועי שלנו: "אנחנו מאמינות באנשים ובחיבור ביניהם". לדעתנו, תוצאה מושלמת, בכל תחום, מתחילה בחיבור טוב בין אנשים. החיבור שלנו, שנולד על מגרשי הספורט, מסייע לנו בהבאת ערך מוסף לכל פרויקט שבו אנו מעורבות.

שרון

שרון, נשואה ואמא לשלש בנות  למדתי עיצוב פנים מייד עם סיום שרותי הצבאי ,במשך 19 שנים הייתי מעצבת הבית ומנהלת קשרי אדריכלים בחברת הקרמיקה "חלמיש".
במקביל כל השנים שילבתי עבודות בעיצוב פנים של פרויקטים פרטיים ובעזרתם הגשמתי את תשוקתי לעיצוב תכנון ולניהול פרוייקטים בשטח . 
בסוף שנת 2018 החלטתי שהגיע הזמן לעשות שינוי ולעסוק במשרה מלאה באהבה האמיתית שלי שהיא עיצוב פנים , ההקשבה התכנון היצירה וההתנהלות מול לקוחות ובעלי מקצוע בער בי מאז ומתמיד  .

גלית

גלית, נשואה ואמא לשלשה בנים ,מעצבת פנים והנדסאית אדריכלות , בעלת תואר ראשון בניהול ובמדעי הרוח,חובבת ציור ואומנות. 
אחרי שנים בעולם הפרסום והדיגיטל החלטתי לחזור
למקורות ולתשוקתי הראשונה עולם התכנון והעיצוב שנים עסקתי
ביבוא ורכש ריהוט ותאורה מסין עבור לקוחות פרטיים ומאז עוסקת
בעיצוב פנים עם המון תשוקה. עקב חיבור טוב שיש לי עם עולם הפדגוגיה
מתעסקת הרבה עם עיצוב מרחבי למידה וסביבות עבודה.

תהליך

אז הקשר הראשוני נוצר דרך משפחה ,חברים ,רשתות חברתיות  וכו......
נפגשנו לקפה ,סיפרנו קצת על עצמנו ואתם על עצמכם  והיה קליק ((:
אישרתם את ההצעת מחיר  ,ההתרגשות בשיאה יוצאים לדרך משותפת 
כייפית יצירתית  מאתגרת  לעיתים אפילו מלחיצה 
מבטיחות  שנעבור אותה יחד בהצלחה והתוצאה הסופית תהיה מדהימה !!!

שלב הפרוגרמה

פרוגרמה היא השלב ההתחלתי והרעיוני של כל הפרויקט , מכינים רשימה מפורטת של צרכים וחלומות , מגדירים סגנון עיצובי ותקציב ועם זה יוצאים  לשלב התכנון.

שלב התכנון וההדמיות

בשלב זה אנו עובדות על חלופות אפשריות לתכנון, בוחרות את החלופה שנראית לנו הנכונה  ביותר והופכות אותה לתלת מימד  , זו ההזדמנות היחידה לראות בעיניים ולא רק לדמיין, איך החלל  באמת ייראה עד רמת הוילון עוד לפני שמתחילים . ההדמייה גם מאד מקלה על שלב היציאה לקניות ובחירת חומרים ואביזרים.

תכניות עבודה מפורטות

שלב טכני ותכנוני בו נרקמים שרטוטים ותכניות עבודה הכוללות תכנית ריהוט והעמדה, תכנית הריסה תכנית בנייה, תכנית חשמל ותאורה, מיזוג אוויר, תכנית תקרה, פריטי גבס ונגרות, וכן תכניות נוספות בהתאם לצורך.

כמו כן הכנת כתב כמויות לתמחור קבלן.

בחירת קבלן מבצע

בשלב זה אנו מכריעים למעשה את גורלו של הפרויקט. חשוב למצוא איש מקצוע טוב שעבודתו איכותית ולא פחות מזה, שיהיה הגון ואמין. מומלץ, להסכים מראש על כל פרטי העבודה ועלותם, כדי שיהיו כמה שפחות תוספות  ודרישות תשלום נוספות שישפיעו משמעותית על התכנון התקציבי.

הזמנת חומרים ואביזרים

על מנת שהעבודה תתבצע בצורה חלקה, ללא עיכובים ובמינימום זמן, חשוב לדאוג מראש להזמנת כל החומרים הדרושים לעבודה ובכמויות הנכונות: אריחים לריצוף וחיפוי , כלים סניטרים  , אלומניום , ארונות מטבח, פרזול ועוד. גם הזמנת פרטי הריהוט והעיצוב צריכה להיות מתוזמנת כך שהם יסופקו לא לפני שפרויקט הבניה הסתיים וגם לא זמן רב מידי לאחר מכן.

פיקוח על העבודה

אם בוחרים  קבלן כולל , הוא ינהל את העבודה באתר ויתזמן את עבודתם של קבלני המשנה מטעמו. ה"פיקוח העליון" על העבודות נעשה על ידנו אנו מבקרות  באתר מעת לעת ונותנות  לקבלן את ההנחיות הדרושות בהתאם לתכנון ומענה לשאלות ובעיות שצצות במהלך העבודה.

פיקוח צמוד, אם יש צורך,  נעשה על ידי מפקח בניה, האחראי על תהליך העבודה ועל שמירה על הבטיחות והתקנים.

הלבשה סופית

העבודות הסתיימו והאתר נקי מחומרי בנייה. הצבע הטרי התייבש על הקירות והגיע הזמן להכניס את הריהוט ואביזרי העיצוב השונים, התמונות, הטקסטיל, גופי התאורה והכיסאות. אין ספק שזהו רגע השיא מבחינתנו  ואם זה תלוי בנו אנחנו תמיד משתדלות לעזוב כשהכל מותקן ומסודר ונותר  רק להזמין צלם .

התמחות

נשוב בהקדם 

תודה רבה 

צור קשר

גלית מסורי: 052-800-0604

שרון ארמר: 050-577-0203

אימייל: shapesdstudio@gmail.com

שעות פעילות: א-ה: 09:00 – 18:00

© 2022 by else.

גלית ושרון 

bottom of page